Nagyon fontosnak tartom a kommunikációt minden területen, mert sajnos hajlamosak vagyunk valami más levonni a beszélgetésből vagy rögtön félreértések jönnek elő és ezt ugyebár sorolhatnánk. Nekünk hallássérülteknek, siketeknek még inkább...
Nagyon fontosnak tartom a kommunikációt minden területen, mert sajnos hajlamosak vagyunk valami más levonni a beszélgetésből vagy rögtön félreértések jönnek elő és ezt ugyebár sorolhatnánk. Nekünk hallássérülteknek, siketeknek még inkább...